NedenT.I.V. Swimming Performance  
 

Hedeflerin ve Hayallerin gücü

T.I.V. Swimming Performance ilk günden bu yana hedeflerine ulaşmak için hayal kuran sporcuların hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için çalışıyor. Özenle seçilen profesyonel ekip, sporcuların hedeflerine adım adım ilerleyebilmeleri için onları hayaller kurmaya teşvik ediyor ve bu hayallerin hedeflere dönüşme evresinde de heran onların yanında yer alıyor.

Sporcular için hazırlanan her program en ince ayrıntısına kadar planlanıp uzman ekip tarafından kontrol edilerek titizlikle uygulanıyor. T.I.V. Swimming Performance azim, istek ve arzuyu çoşkuyla harmanlayarak sporcuların hayallerini gerçeğe dönüştürme imkanı sunuyor.

 

 

Tecrübe

2002 yılından bu yana sürdürdüğü spor eğitmenliğini bir hayat tarzı olarak benimsemiş idealist bir antrenör profiline sahip olan Koç Tuncay Itri VANLI edindiği deneyimleri, yaptığı araştırmaları ve kişiye özgü micro&macro planlamalarını T.I.V. Swimming Performance adlı oluşumunda hayata geçirmiştir. Antrenörlüğe başladığı ilk yıllardan beri katılmış olduğu sayısı otuzdan fazla antrenörlük eğitimi ve seminerini başarıyla tamamlamış olan Koç Vanlı elde ettiği tecrübelerini T.I.V. Swimming Performance çatısı altında yetiştirdiği sporcularına aktarmaktadır.

Odaklanma

T.I.V. Swimming Performance sadece yüzme dalında, bireysel ve kişiye özgü performans geliştirici çalışmalarda bulunuyor.

T.I.V. Swimming Performance'ın yöneticileri bir yandan yüzme sporunun yurtdışındaki eğitim modellerini ve yüzmedeki gelişmeleri takip ederken bir yandan da bu birikimlerini Türkiye'ye aktarmak için titiz ve disipinli bir çalışma şeklini misyon ediniyorlar
 

Ekibimiz

Uzman ekibimiz Türkiye'nin önde gelen üniversite ve hastanelerinde görev yapan, alanlarında yüksek öğrenim görmüş, tecrübeli, idealist, konularında uzman ve kariyer odaklı profesyonellerden oluşuyor. Amacımız sporcularımızı her yıl aynı ekiple birlikte karşılayarak güven ve aidiyet duygularıyla beraber başarı çıtasını en üst düzeye çıkartmaktır. T.I.V. Swimming Performance olarak birlikte çalışacağımız ekip arkadaşlarımız konusunda son derece seçici davranıyoruz. Uzmanlık alanlarındaki bilgi ve tecrübeleri kadar sporcular ile iletişim konusunda da başarılı uzmanları bünyemize katmaya özen gösteriyoruz.

Aile Ortamı

T.I.V. Swimming Performance olarak birlikte çalıştığımız her sporcunun ve onların ailelerininin T.I.V. Swimming Performance oluşumunun birer parçası olduklarını hissetmelerini sağlamak en temel amacımızdır. Sınırlı sayıda sporcudan oluşan gruplarımızın kendilerini rahat hissettikleri nitelikli bir çalışma ortamında gelişimlerini sürdürmeleri en önemli hedeftir.

 

Kişisel Gelişim

Sporcularımız, seçtikleri program ne olursa olsun, dinamik ekibimiz ile yeni tecrübe ve beceriler kazanıyor. T.I.V. Swimming Performance lider ruhun, bireysel hedef ve başarının önemini sporculara aşılarken aynı zamanda sporcunun içindeki yarışmacı ruhu da alevlendirmeye yardımcı olacak bir ortam yaratıyor. Ayrıca sporcularımız, küçük gruplar halinde çalışmalarını sürdürdükleri için kulvar liderliği, rekabet, sorumluluk, dürüstlük ve saygı gibi kavramları da kavrayıp geliştirebiliyor.

Hepsi birbirinden zorlu olan programlara ara vermeden devam eden sporcularımızın ve yeni başvuru yapan sporcu adaylarının sayısının yüksek olması, sporcularımızın beklentilerinin karşılandığının bir göstergesi olarak bizim için gurur kaynağı olmakta.

Farklı Program Seçenekleri

Çalışma periyotlarında uygulanan değişik yaş, performans ve mesafe gruplarına yönelik ve aynı zamanda bireye özgü düzenlenen programlar sporcuların aynı kalite standartlarında fakat farklı antrenman içerikleri ile hem teknik hem de kondisyonel özelliklerini geliştirmelerine yardımcı oluyor.

Hayatınızı Kolaylaştırıyoruz

T.I.V. Swimming Performance ile stres yaşamazsınız; çünkü ilk kayıttan itibaren, çalışmamızın bittiği ana kadar herşey profesyonelce planlanmıştır. Sizlerden istenilecek tahlillerden, yapılacak test ve analizlere, sualtı çekim ve analizlerinden, beslenme programına, mental destekten, fizyoterapist desteği ve ergojenik desteklere kadar her ayrıntı konularında uzman ekibimiz tarafından yürütülür. Kayıt bedeli haricinde herhangi bir ekstra gideriniz olmaz. Tek yapmanız gereken, sadece hangi programı seçeceğinize karar vermek ve sonrasında getirilerinin keyfini çıkartmaktır.

 

 

Burada Memnuniyet Garanti

Sporcularımızdan en sık duyduğumuz cümlelerin başında şu cümle gelir: ”Hayatımda yaşadığım en zor ama aynı zamanda en eğlenceli antrenmandı”.

Birlikte çalıştığımız sporcuların antreman programlarımıza devam etmelerinin altında yatan nedenlerin başında, gerçekleştirilen antrenmanların yüksek verimi ve kalitesinin yanısıra sporcularımızın yüksek düzeydeki hoşnutluk seviyesi yatmaktadır.